Bkm Yapı

Tasarım

bkm yapı tasarım mobilya imalatı inşaat tadilat dekorasyon

keşif

Tecrübeli ekibimiz sizin de önerileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılacak işin ölçüleri yerinizde alır.

Projelendirme

Yapılacak işle ilgili tasarım,  ön izleme ve projelendirmeyi gerçekleştiriyoruz ve görsel onayınıza sunuyoruz.

Üretim

Beğendiğiniz tasarımı   deneyimli ekiplerimiz aracılığı ile imalatı yaparak montaja hazır hale getiriyoruz.

MontaJ

Üretimi tamamlanmış ürünü ücretsiz bir şekilde montajını yapıyoruz ve %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

HAKKIMIZDA

BKM YAPI Tasarım olarak 1996 yılından bu güne Mobilya tasarım, imalat, sektöründe kaliteli, sorunsuz ve tam hizmet anlayışımızla müşteri taleplerine cevap vermekteyiz. Başarımızın temelini güncel trendi takip eden, hırslı, profesyonel, sorumluluk sahibi ve sıra dışı rekabetçi bir takım ruhu ile motive olan ekiplerimiz oluşturmaktadır. BKM Yapı sağlamış olduğu kalite ve başarı anlayışını geçmişten bugüne artan bir ivme ile taşımış ve bu sayede kısa sürede kurumsal bir yapıya kavuşarak kurumsal ve bireysel müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm servisleri maksimum hizmet anlayışı ile sunmaktadır.
Bu güne kadar, Bursa ve çevre illerde hizmet veren firmamız, uzman kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuyeti, en son teknoloji, kaliteli çalışmalar, güleryüz ve hoş görü, Bizim başlıca ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Firmamızda; Mobilya imalatı, Modüler Mutfak, Modüler genç odası, hazır mutfak mobilyaları, yatak odası mobilyaları, tv ünitesi, ahşap mobilya imalatı, ahşap salıncak imalatı,Amerikan kapı, panel kapı, ahşap kapı, pergüle, kamelya, bahçe mobilyaları, portmanto, vestiyer imalatı yapmaktayız bunu yanı sıra yenileme ve tadilat işlerinide idalıyız.

Neler Yapıyoruz?

Sizin için neler yapabiliriz.

Bkm Yapı Tasarım Çözümler üretiyoruz!.

Mobilya imalatı, Modüler Mutfak, Modüler genç odası, hazır mutfak mobilyaları, yatak odası mobilyaları, tv ünitesi, ahşap mobilya imalatı, ahşap salıncak imalatı,Amerikan kapı, panel kapı, ahşap kapı, pergüle, kamelya, bahçe mobilyaları, portmanto, vestiyer imalatı  yenileme ve tadilat işlerinide.

Galeri

Çalışmalarımızdan örnekler.

Bizim işimiz yaşam anlarına değer katmak, Kaliteli projeler üretiyoruz!.

Bkm Yapı Tasarım olarak Mobilya imalatı, Modüler Mutfak, Modüler genç odası, hazır mutfak mobilyaları, yatak odası mobilyaları, tv ünitesi, ahşap mobilya imalatı, ahşap salıncak imalatı,Amerikan kapı, panel kapı, ahşap kapı, pergüle, kamelya, bahçe mobilyaları, portmanto, vestiyer imalatı yapmaktayız bunu yanı sıra yenileme ve tadilat işlerinide idalıyız.

Adresimiz

BKM YAPI TASARIM
Arapzade Mah. Arkaltı cad.  5 Nolu Sokak No : 1
16800 Orhangazi/Bursa

İLETİŞİM

Tel :  0224 573 83 98
Gsm: 0542 401 79 24
e-mail: info@bkmyapi.com

BKM YAPI TASARIM

Çalışma Saatlerimiz Hafta içi:  8:30 – 18:00